IMSP Centrul Național de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească
Română ▼
Română
English
Русский
Japanese
    13
    ian

    Un nou mesaj de mulțumire pentru asistența medicală urgentă acordară unei doamne în stare gravă la data de 19.12.2024. Familia doamnei exprimă recunoștință pentru intervenția promptă a personalului medical, care a manifestat profesionalism, dedicație și compasiune.

    Cuvintele de înaltă apreciere sunt adresate echipei SAMU Botanica:

    ·        Medic de urgență – Oleg Martin

    ·        Asistent medical – Alexandr Terziev

    ·        Infirmier – Ion Ziber

    ·        Conducătorul autoambulanței – Vladimir Dicusar.

    Scrisorile de mulțumire și gratitudine ne aduc încrederea că activitatea Serviciului de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească corespunde așteptărilor și necesităților Dumneavoastră, motivându-ne permanent în prestarea serviciilor medicale prespitalicești de calitate!

    „Exprimarea recunoștinței în viața de zi cu zi este esențială pentru a cultiva relații sănătoase și pentru a aduce mai multă bucurie și mulțumire în viața noastră!”