Un nou mesaj de mulțumire pentru asistența medicală urgentă acordară unei doamne în stare gravă la data de 19.12.2024. Familia doamnei exprimă recunoștință pentru intervenția promptă a personalului medical, care a manifestat profesionalism, dedicație și compasiune.
Cuvintele de înaltă apreciere sunt adresate echipei SAMU Botanica:
· Medic de urgență – Oleg Martin
· Asistent medical – Alexandr Terziev
· Infirmier – Ion Ziber
· Conducătorul autoambulanței – Vladimir Dicusar.
Scrisorile de mulțumire și gratitudine ne aduc încrederea că activitatea Serviciului de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească corespunde așteptărilor și necesităților Dumneavoastră, motivându-ne permanent în prestarea serviciilor medicale prespitalicești de calitate!
„Exprimarea recunoștinței în viața de zi cu zi este esențială pentru a cultiva relații sănătoase și pentru a aduce mai multă bucurie și mulțumire în viața noastră!”